Lidé: Matt Fairbanks marketingovým ředitelem společnosti Sophos

Společnost Sophos oznámila, že dosavadní člen vedení McAfee nyní zodpovídá za celosvětový marketing Sophosu.

Lidé: Matt Fairbanks marketingovým ředitelem společnosti SophosMatt Fairbanks, SophosMatt Fairbanks se stane novým ředitelem marketingu zodpovědným za celosvětové marketingové aktivity společnosti Sophos. Bude pracovat v bostonské centrále a bude zodpovědný přímo výkonnému řediteli Krisovi Hagermanovi.

Matt Fairbanks má téměř dvacetileté produktové i marketingové zkušenosti s bezpečnostní problematikou informačních technologií. Před příchodem do společnosti Sophos působil na pozici hlavního viceprezidenta společnosti McAfee zodpovědného za marketing včetně aktivit souvisejících s uváděním na trh pro oblast firemních bezpečnostních řešení.

V dřívějších letech působil na pozici viceprezidenta společnosti Citrix, ve které měl na starosti marketing virtualizačního prostředí Xen a produktů pro doručování aplikací.

Nový ředitel marketingu společnosti Sophos zastával také marketingové a produktové role ve společnostech Symantec, Veritas a Seagate, kde zodpovídal za definování a realizaci marketingových aktivit v oblasti bezpečnostních produktů s celkovou hodnotou přesahující tři miliardy amerických dolarů.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře