Lidé: Martina Schneiderová a Michal Košťál rozšiřují tým SAS Institute

Společnost SAS Institute ČR nově posílil Michal Košťál, který přichází na pozici senior account manager v rámci sales & business advisory, a Martina Schneiderová, která bude zastávat funkci HR manager.Michal Košťál, senior account manager v rámci Sales & Business Advisor SAS Institute ČRMichal Košťál, jež nastoupil na pozici senior account manager nastoupil, má v rámci divize Sales & business advisory na starost prodej analytických řešení do sektorů telekomunikací a energetiky.

Do společnosti SAS Institute ČR přestoupil po čtyřech letech působení ve společnosti Oracle, kde se zabýval prodejem podnikových aplikací Oracle klíčovým zákazníkům v ČR a v rámci regionální Oracle Primavera Global Business Unit také prodejem systému pro řízení projektového portfolia.

Michal Košťál vystudoval elektrotechnickou fakultu Vysokého učení technického v Brně, je ženatý a mezi jeho největší zájmy patří sport a rodina.

Martina Schneiderová, HR Manager ve společnost SAS Institute ČR

Martina Schneiderová nastoupila na pozici HR manager pro Českou republiku. Jejími hlavními prioritami v oblasti HR bude zviditelnění firemní kultury SAS Institutu na českém pracovním trhu, zaměření na řízení výkonnosti a rozvoje zaměstnanců a práce s talenty na vysokých školách.

Dříve Martina Schneiderová působila ve společnosti PriceWaterhouseCoopers, kde od roku 2005 pracovala na pozicích HR manager a HR leader pro kancelář v Lotyšsku.

Ve volném čase ráda cestuje, navštívila Kanadu, USA, Austrálii, JAR a pobaltské státy. Energii pak podle prohlášení společnosti doplňuje posezením nad dobrým vínem v kruhu své rodiny a přátel.

Zdroj: SAS Institute ČR

 Komentáře