Lidé: Martina Mošková nyní vede Asseco Solutions v ČR i SR

Martina Mošková, dosavadní generální ředitelka Asseco Solutions SR, se stává šéfkou také Asseco Solutions v ČR. Jak vidí budoucnost obou firem nyní s jednotným vedením?
Asseco Solutions
, tvůrce podnikových informačních systémů, pokračuje v propojování české a slovenské části.

Jako další krok je prezentována změna ve vedení společnosti Asseco Solutions ČR, jejíž novou generální ředitelkou byla dočasně jmenována Martina Mošková. Stejnou funkci zastává v Asseco Solutions SR, takže nyní bude generální ředitelkou celé společnosti.

Sloučení české a slovenské části pod jednotné vedení má prý vést k efektivnější koordinaci práce českého a slovenského týmu.

Lidé: Martina Mošková je generální ředitelkou Asseco Solutions v ČR I SR

 

Budoucnost Asseco Solutions vidím v synergickém využívání toho nejlepšího z obou zemí. Užší spolupráce českých a slovenských týmů povede k rychlejšímu rozvoji stávajících produktů a využití zkušeností lidí při společném vývoji, směřujícímu k vytvoření mezinárodně použitelných softwarových řešení,“ uvedla Martina Mošková ve zprávě pro média.

Stanislav Sýkora Asseco Solutions opouští

Stanislav Sýkora, dosavadní generální ředitel Asseco Solutions ČR, z firmy odchází. „Přeji společnosti Asseco Solutions, aby i pod novým vedením nadále poskytovala kvalitní produkty a dosahovala tradičně dobrých hospodářských výsledků,“ uvedl ve zprávě pro média. Kam povedou jeho další kroky, zatím není známo.

Martina Mošková v roce 2007 nastoupila na pozici ředitelky úseku financí ve společnosti Datalock, V roce 2008 byla jmenována členkou představenstva této společnosti, která po začlenění do nadnárodní skupiny Asseco změnila název na Asseco Solutions.

Dříve současná šéfka Asseco Solutions působila na různých manažerských pozicích v oblasti ekonomiky ve vydavatelství Ringier Slovakia a trenčínské firmě NRC. Vystudovala obor Účetnictví a auditorství na fakultě hospodářské informatiky Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Zdroj a úvodní foto: Asseco SolutionsKomentáře