Lidé: Martina Mošková generální ředitelkou Asseco Solutions SR

Po 21 letech bez změny vedení se Martina Mošková stala novou generální ředitelkou společnosti Asseco Solutions pro Slovensko.Martina Mošková, generální ředitelka Asseco Solutions SRS účinností od 1. 7. 2012 se novou generální ředitelkou Asseco Solutions pro SR stala Martina Mošková, která od roku 2007 doposud ve společnosti působila ve funkci finanční ředitelky.

Před svým nástupem na pozici ředitelky úseku financí ve společnosti Asseco Solutions (tehdejší Datalock) působila na manažerských postech v oblasti ekonomiky ve společnostech Ringier Slovakia a NRC.

Martina Mošková vystudovala obor účetnictví a auditorství na fakultě hospodářské informatiky Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Po více než 20 letech je to první velká změna ve vedení firmy na pozici generálního ředitele, kterým byl dosud Peter Lang, uvádí společnost.

Peter Lang se podílel na založení společnosti vyvíjející informační software na začátku devadesátých let ještě pod názvem Datalock.

V budoucnu se budu z pozice předsedy představenstva více věnovat strategickému rozvoji firmy, produktovému portfoliu a našim významným obchodním partnerům z komerční a veřejné sféry jak na Slovensku, tak i v Čechách,“ uvedl bývalý generální ředitel.

Zdroj: Asseco Solutions SR
Komentáře