Lidé: Martin Kočí v čele obchodu a marketingu OpenOne

Společnost OpenOne, dodavatel softwarových řešení a poskytovatel konzultačních služeb, jmenovala do nové funkce obchodního a marketingového ředitele Martina Kočího. Odkud přichází a jaké má úkoly?Martin Kočí, obchodní a marketingový ředitel společnosti OpenOneMartin Kočí (40) bude na pozici obchodního a marketingového ředitele zodpovědný za vedení obchodního týmu a rozvoj strategických obchodních a marketingových aktivit. Na starost bude mít také rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky.

Řízení obchodu a marketingu dříve spadalo do odpovědnosti předsedy představenstva Michala Beránka. V rámci růstu firmy a s tím spojené nové strategie se vedení OpenOne rozhodlo tyto aktivity samostatně vyčlenit a vytvořit tak samostatnou pozici obchodního a marketingového ředitele.

Do OpenOne přichází Martin Kočí ze společnosti Dimension Data, kde působil jako obchodní ředitel a zároveň zastával pozici člena představenstva. Dříve pracoval na manažerských obchodních pozicích ve společnostech Unreal Technology a Expert & Partner engineering.

Martin Kočí absolvoval několik vzdělávacích programů včetně MBA action learning. Ve volném čase se věnuje golfu a cestování.

Zdroj: OpenOne, ChannelWorldKomentáře