Lidé: Martin Kaiser marketingovým ředitelem ve společnosti Kerio pro střední Evropu

Z dosavadního Polska a Ruska rozšířil Martin Kaiser působnost na celou střední Evropu.

Lidé: Martin Kaiser marketingovým ředitelem ve společnosti Kerio pro střední EvropuMartin Kaiser, Kerio TechnologiesMartin Kaiser (*1975) nyní působí v pražské kanceláři společnosti Kerio, kde je zodpovědný za řízení marketingových aktivit propagujících produkty obchodním partnerům a koncovým zákazníkům.

Nyní se postaví do čela čtyřčlenného týmu jako vedoucí produktového a field marketingu a public relations. Jeho pozice vznikla v rámci sjendocení vnitrofiremní struktury.

Kaiser doposud v Keriu působil na pozici marketingového ředitele pro Polsko a Rusko. V té době se jako ředitel zasloužil o uzavření partnerské smlouvy mezi Kerio Technologies a polským distributorem, společností Connect Distribution.

Kaiser se také uplatnil při výběru marketingového managera pro ruskou kancelář v Moskvě. Pod vedením Martina Kaisera proběhlo i vydání produktu Kerio Operator 1.1, který  společnosti Kerio Technologies zpřístupnil  nové trhy.

Martin Kaiser před vstupem do společnosti Kerio pracoval pro společnost Fujitsu Siemens Computers. Na City University of Seattle získal titul BSBA v obchodu a marketingu a ovládá čtyři jazyky.

Zdroj: KerioKomentáře