Lidé: Martin Hruška manažerem divize Microsoft Office

Společnost Microsoft jmenovala od 1. 4. Martina Hrušku na pozici manažera divize Microsoft Office. Doposud vedl obchodní tým pro partnerský prodej.

Lidé: Martin Hruška manažerem divize Microsoft OfficeMartin Hruška, manažer divize Microsoft OfficeMartin Hruška (*1981) je stejně jako jeho předchůdce, Aleš Růžička, zodpovědný za veškerou činnost divize, která na českém trhu zajišťuje prodej, lokalizaci a marketing kancelářského software a nástrojů produktivity Microsoft Office běžících jak lokálně, tak i v cloudu.

Aleš Růžička přechází po téměř sedmi letech z pozice manažera divize Microsoft Office pro Českou republiku na regionální pozici. Od dubna 2012 zastává funkci manažera divize Microsoft Office pro střední a velké organizace ve střední a východní Evropě.

Do Microsoftu Martin Hruška nastoupil v roce 2003 a postupně působil na pozicích manažera partnerských programů Microsoft, account manažera pro klíčové obchodní partnery a manažera obchodního týmu pro partnerský prodej.

V roce 2004 Martin Hruška dokončil studium ekonomie na České zemědělské univerzitě a poté v roce 2008 získal titul MSc v oboru Management Studies na Nottingham Trent University (B.I.B.S.).

Martin Hruška je ženatý, svůj volný čas věnuje rodině, hraní v kapele, golfu, jízdě na kole a cestování.

Zdroj: Microsoft
Komentáře