Lidé: Markéta Gsöllhoferová a Jiří Jinger rozšířili tým Sprinx Systems

Společnost Sprinx Systems, dodavatel obchodních a IT systémů pro střední a malé podniky, posiluje svůj manažerský tým o Markétu Gsöllhoferovou v oblasti řízení vývoje systému pro péči o zákazníky a o Jiřího Jingera v oblasti IT infrastruktury.Markéta Gsöllhoferová, product manager SprinxCRMMarkéta Gsöllhoferová (31) nastoupila do Sprinx Systems jako product manager SprinxCRM. Má na starosti produktový rozvoj SprinxCRM i jeho propagaci a komunikaci.

V IT se pohybuje od začátku své kariéry, během níž získala praxi v oblasti produktového a brand managementu, marketingu a školení klientů.

Do Sprinx Systems přichází ze společnosti Media Factory Czech Republic, kde měla na starosti newbiz management a komunikaci s klienty.

Před tím působila čtyři roky ve společnosti Forpsi na obdobné pozici jako ve Sprinx Systems.

Jiří Jinger, product group manager ve Sprinx SystemsJiří Jinger (29) nastupuje jako product group manager. Primárně se bude starat o produkty a služby v oblasti hostingu, IT infrastruktury a bezpečnosti.

Před Sprinx Systems působil ve společnosti Keystone Czech Republic.

Dříve pracoval na pozici indirect sales manager ve společnosti Českomoravské informační systémy a tři roky na pozici customer care manager produktu Helios Orange ve společnosti Asseco Solutions.

Má také zkušenosti ve vztazích se zákazníky již z minulosti, kdy působil na manažerských pozicích v oblasti retailových řetězců.

Zdroj: Sprinx Systems
Komentáře