Lidé: Markéta Douděrová posiluje SAS jako obchodní manažerka

Společnost SAS se chce v ČR více zaměřit na klientelu z oblasti veřejného sektoru. Pomoci ji v tom má nová obchodní manažerka Markéta Douděrová. S jakými zkušenostmi a cíli se nové funkce ujímá?Společnost SAS oznámila, že do jejího českého obchodního týmu přichází Markéta Douděrová.

Působit v něm bude jako obchodní manažerka řídící tým pro klienty z oblasti veřejného sektoru a státní správy. Právě na tuto klientelu se chce SAS prý nyní  v České republice více zaměřit. 

 „SAS je v České republice dodavatelem řešení především v oblasti komerčních zákazníků. Celosvětově je však společnost SAS velmi úspěšná i ve veřejném sektoru. Proto mým hlavním cílem je, abychom tyto zkušenosti přenesli i na zákazníky veřejného sektoru na českém trhu“ uvedla čerstvá personální posila obchodního týmu SAS ve zprávě pro média.

Lidé: Markéta Douděrová posiluje SAS jako obchodní manažerka

„Společnost SAS výrazně roste a rozšiřuje své obchodní aktivity do nových oblastí. S tím roste i naše potřeba kvalitních a zkušených manažerů, mezi které Markéta Douděrová určitě patří,“  uvedl ve zprávě pro média Jan Medřický, generální ředitel SAS Institute ČR.

Markéta Douděrová dříve působila několik let ve společnosti Microsoft, kde se věnovala specifickým projektům a prodeji v oblasti státní správy.

Zkušenosti sbírala také v české pobočce výrobce tiskových řešení Xerox a společnosti MobilKom, která na českém trhu poskytuje low-cost telekomunikační služby pod značkou U:fon.

Je absolventkou M.B.A. studií na Czech Management Institute Prague. Ve volném čase se věnuje rodině. Odpočinkem je pro ní sport. Věnuje se lyžování, hraje golf a je vyznavačkou vysokohorské turistiky.

Zdroj a úvodní foto: SASKomentáře