Lidé: Markéta Bauerová country manažerkou Symantecu ČR a SR

Symantec Corp. jmenoval Markétu Bauerovou na pozici Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku. Jaké jsou hlavní cíle nové ředitelky a jak se (ne)změní strategie výrobce v partnerském prodeji?Mezi záliby Markéty Bauerové patří cestování a nejrůznější sportovní aktivity od lyžování, jízdy na kole až po golf. Markéta Bauerová je vdaná a má desetiletého syna Filipa.Markéta Bauerová (43) převzala vedení obou národních poboček k 16. 9. 2009 z rukou Petera Geytenbeeka, regionálního manažera pro Českou republiku, Polsko, Rakousko a Slovensko.

Nová manažerka pracuje v oblasti informačních technologií od roku 1991. Do Symantecu si přináší zkušenosti z ředitelských postů v Oraclu a Microsoftu. Před příchodem do společnosti Symantec působila v IBM Česká republika, kde zastávala pozici manažerky produktové skupiny obchodníků software.

„Mým cílem je především posílit vedoucí pozici společnosti Symantec v oblasti komplexní bezpečnosti, technologií zabezpečení, ukládání dat a správy systémů a dostupnosti v České republice a na Slovensku,“ uvedla Markéta Bauerová pro ChannelWorld.

Zeptali jsme se samozřejmě také na to, co od jejího nástupu můžete očekávat vy, reselleři. „Partneři jsou a budou klíčovou součástí našeho působení na trh. Obchodování s partnery je záležitostí důvěry, informovanosti, odborných znalostí a motivace. Budeme společně pracovat na vysoce profesionálním působení na zákazníky, aby naše špičkové technologie byly vždy doprovázeny špičkovými službami,“ komentovala partnerskou strategii Markéta Bauerová.

Peter Geytenbeek k jejímu jmenování dále v tiskové zprávě uvedl: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. Markéta nám intenzivní spoluprací s partnery a novými zákazníky pomůže zůstat přední společností v oblasti informačních technologií.“Komentáře