Lidé: Lubor Vokrouhlický marketingovým ředitelem Adastary

Konzultační softwarová společnost Adastara jmenovala nového marketingového ředitele. Odkud přináší své zkušenosti?Lubor Vokrouhlický (32) bude v pozici marketingového ředitele Adastary zodpovědný za řízení marketingových aktivit Adastra Česká republika, Adastra Rusko a Adastra Business Consulting.Lubor Vokrouhlický (32) bude v pozici marketingového ředitele Adastary zodpovědný za řízení marketingových aktivit Adastra Česká republika, Adastra Rusko a Adastra Business Consulting.

Jeho cílem bude podpořit marketingovou komunikaci firmy a inovovat a rozšířit dosavadní marketingové a komunikační kanály.

Lubor Vokrouhlický  zahájil svou kariéru v agenturách PTAgency a OgilvyInteractive, ve kterých působil vždy po dvou letech.

Do Adastry přichází po téměř pěti letech působení ve společnosti IBM Czech Republic, kde zastával pozici brand system and advertising leader a staral se o rozvoj značky.

„Adastra má v oblasti data managementu a business inteligence výjimečné postavení. Mým cílem je, aby Adastra byla vnímána nejen jako jednička, ale zároveň jako synonymum pro tyto segmenty. Jsem rád, že mohu využít své znalosti a kontakty a přispět k vylepšení marketingové strategie a komunikace s médii i veřejností,“ uvedl v tiskové zprávě Lubor Vokrouhlický.

Lubor Vokrouhlický je ženatý a má jedno dítě. Ve volném čase se věnuje rodině, motorce, dobrému vínu a kvalitní kinematografii.

Zdroj: Adastara
Komentáře