Lidé: Kirsten Cox marketingovou viceprezidentkou CA Technologies v EMEA

Společnost CA Technologies jmenovala novou viceprezidentku Kirsten Cox pro marketing v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).Kirsten Cox, marketingová viceprezidentka CA Technologies v EMEAKirsten Cox bude na nové pozici odpovídat za celkovou marketingovou strategii, realizaci marketingových programů a posilování značky CA Technologies.

Zákazníci chtějí co nejvíce využít výhod cloud computingu a získat větší užitek ze svých investic do IT a CA Technologies je v ideální pozici pro splnění těchto zákaznických požadavků. Můžeme přitom stavět na již existujících programech, jako jsou Cloud Academy či naše nová iniciativa Cloud Luminaries,“ uvedla v tiskovém oznámení Kirsten Cox.

V CA Technologies Kirsten Cox pracuje od roku 2004. Zastávala zde řadu marketingových i technických pozic. Celkem má za sebou 15 let zkušeností v B2B podnikovém prostředí v různých IT společnostech.

Svou kariéru začala jako ERP prodejce společnosti JBA. Následně byla povýšena do pozice v oddělení produktového marketingu business intelligence aplikací. V roce 2000 přešla do společnosti Business Objects, kde působila v marketingu a podílela se na tvorbě kampaní a analýz.

Zdroj: CA TechnologiesKomentáře