Lidé: Kevin Samuelson a Pam Murphy ve vedení Inforu

Společnost Infor, poskytovatel podnikového softwaru, jmenovala Kevina Samuelsona finančním ředitelem (CFO) a Pam Murphy provozní ředitelkou (COO).Kevin Samuelson, finanční ředitel společnosti InforKevin Samuelson střídá dosavadního CFO společnosti Infor, kterým byl Raj Rajaji odcházející do penze. Kevin Samuelson vedl akviziční a integrační tým, který budoval portfolio produktů.   Za svého působení ve společnosti Infor od roku 2002 finalizoval více než 40 strategických akvizic. Byl zodpovědný za transakce v celkové výši 5 miliard dolarů a přispěl k růstu ročního obratu společnosti ze 40 milionů na 2 miliardy dolarů.

Před nástupem do společnosti Infor zastával vedoucí pozice ve firmách Robertson Stephens a Bank of America Securities. Je držitelem bakalářského titulu z kalifornské univerzity v Berkeley.

Pam Murphy jako provozní ředitelka rozšíří své dosavadní zodpovědnosti o oblast lidských zdrojů a právních záležitostí.

Ke společnosti Infor se připojila v prosinci 2010 jako provozní senior viceprezidentka a pomohla dosáhnout dvouciferných růstů ve třech čtvrtletích po sobě, uvedl Infor.

Pam Murphy strávila 11 předchozích let ve společnosti Oracle, kde působila v celé řadě provozních a finančních pozic. Předtím pracovala pro Andersen Consulting a Arthur Andersen. Své obchodní a účetní vzdělání získala na irské University of Cork a je nositelkou titulu Fellow of the Institute of Chartered Accountants.

Zdroj: Infor
Komentáře