Lidé: Josef Zachariáš viceprezidentem pro technickou podporu a školení v Keriu

Kerio Technologies, výrobce bezpečnostního softwaru, jmenoval Josefa Zachariáše viceprezidentem pro technickou podporu a školení. Působit bude na globální úrovni. Jaká je strategie školení a podpory Keria v České republice?„Těší mě, že se budu moci podílet na poskytování technické podpory a poradenství v oblasti instalace a migrace a přiblížit tak naše produkty zákazníkům po celém světě,Josef Zachariáš se stal dalším Čechem ve světovém vedení mezinárodní IT společnosti. V Keriu dokonce následoval dalšího rodáka Miroslava Křena, který koncem loňského získal pozici viceprezidenta pro celosvětový prodej.

Josef Zachariáš pracuje ve společnosti Kerio Technologies od roku 2001. Za tuto dobu působil na několika vedoucích pozicích v oddělení obchodu a technické podpory, naposledy jako obchodní ředitel pro západní Evropu. Předtím byl výkonným ředitelem pobočky Kerio Technologies ve Velké Británii. Vystudoval anglický jazyk na Fakultě pedagogické Západočeské univerzity v Plzni.

V nové funkci bude Josef Zachariáš zodpovědný za globální řízení technické podpory společnosti. Bude dohlížet na kvalitu poskytování technické podpory a zajišťovat odborná školení pro síť obchodních partnerů. Zároveň povede globální tým sales engineerů. I nadále bude působit v plzeňské pobočce Keria.

"V současné době společnost Kerio pořádá pravidelná hromadná školení partnerů na různých místech v České republice, zpravidla ve spolupráci s existujícími partnery. Jedna se o klasická výkladová školení s praktickými prvky, která mohou být zakončena zkouškou a vést k certifikaci partnerů v rámci Kerio Partner Programu," popsal pro ChannelWorld současnou vzdělávací strategii v České republice Josef Zachariáš.

Nový viceprezident pro technickou podporu a školení nám prozradil také plány ve strategii vzdělávání partnerů: „Do budoucna bychom náš přístup rádi rozšířili o soubor interaktivních školicích materiálů dostupných online, a vytvořili formální strukturu vzdělávání našich partnerů."Komentáře