Lidé: John Giamatteo provozním ředitelem AVG Technologies

AVG Technologies, poskytovatel internetového a mobilního zabezpečení, oznámil jmenování Johna Giamattea na pozici provozního ředitele.John Giamatteo, provozní ředitel AVG TechnologiesJohn Giamatteo bude dohlížet na celosvětovou organizaci společnosti AVG a její operace. Zodpovídat se bude přímo výkonnému řediteli JR Smithovi.

John Giamatteo má 23 let zkušeností z oblasti financí, operací a strategického řízení ve veřejných společnostech. Přichází ze Solera Holdings, kde zastával funkci provozního ředitele.

Před Solerou pracoval od června 2005 do dubna 2010 na různých vedoucích manažerských pozicích včetně pozice provozního ředitele v RealNetworks.

Od ledna 1988 do června 2005 pracoval v Nortel Networks na různých manažerských pozicích včetně funkce prezidenta/CEO asijsko-pacifické divize Nortel od ledna 2003. Byl zodpovědný za celý P&L management této divize a za obchody Nortelu v Asii a Tichomoří.

Bakalářský titul z účetnictví a MBA získal na St. John‘s University.

Johnova úspěšná kariéra v budování a vedení procesů světové třídy a globálních týmů bude zásadní, protože rozšiřujeme naši společnost zabývající se ochranou milionů uživatelů po celém světě a také malých firem před stále inteligentnějšími mobilními a internetovými bezpečnostními riziky,“ uvedl v tiskovém oznámení JR Smith, výkonný ředitel AVG.  

Zdroj: AVG
Komentáře