Lidé: Joe Baguley ředitelem cloudových technologií VMware v EMEA

Společnost VMware, výrobce v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, jmenovala Joea Baguleyho na novou pozici ředitele cloudových technologií v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Lidé: Joe Baguley ředitelem cloudových technologií VMware v EMEAJoe Baguley ředitel cloudových technologií VMware v EMEAJoe Baguley bude spolupracovat na rozvoji strategie společnosti VMware a řídit komunikaci se zákazníky i partnery. Zároveň bude podle oznámení společnosti napomáhat v poradenství zákazníkům ve snižování nákladů či ve výběru a podpoře služeb.

Joe Baguley, ředitel cloudových technologií ve VMware, uvedl v tiskovém oznámení ke svému jmenování: „Nacházíme se nyní v klíčovém okamžiku světa IT technologií, kdy celá řada společností plánuje svůj přechod ke cloudu, a já věřím, že právě VMware je může nejlépe podpořit. Těším se též na možnost pomoci našim zákazníkům s využitím cloudu pro skutečné zvýšení efektivity jejich podnikání a informovat je o našich výzkumných a rozvojových aktivitách.“

Joe Baguley přichází do VMware po desetiletém působení v Quest Software, kde na pozici technického ředitele EMEA vedl firemní strategii. Je členem skupiny Industry Expert Group v rámci iniciativy SIENA a také zakládajícím členem Data Centre Specialist Group v British Computer Society, která napomáhá utvářet evropský kód pro řízení datových center.

Jeho schopnosti jasně formulovat přesvědčivou vizi a předvídat hodnotu cloud computingu si opravdu ceníme o to víc, že se ve velké míře stanou skutečností. Jsem přesvědčen o tom, že jeho zkušenosti a znalosti v oboru jsou ideální zárukou našim partnerům i zákazníkům v regionu EMEA, že využití cloudu a IT jako služby jsou výhodným a spolehlivým řešením, které přinese mnoho výhod,“ dodal k oznámení Paul Strong, globální ředitel technologií a zákaznické iniciativy VMware.

Joe Baguley bude ve své nové funkci působit ve Frimley ve Velké Británii, odkud jeho kompetence sahají napříč Evropou, Středním východem a Afrikou.

Zdroj: VMwareKomentáře