Lidé: Jan Sekera channel manažerem Kaspersky pro ČR a SR

Na tiskové konferenci PCS Dataguard byl představen nový channel manažer společnosti Kaspersky pro český a slovenský trh. Přichází ze společnosti Logitech.

Lidé: Jan Sekera channel manažerem Kaspersky pro ČR a SRJan Sekera, channel manažer Kaspersky pro ČR a SRJan Sekera přichází do Kaspersky Lab z české pobočky společnosti Logitech, kde pracoval jako manažer pro distribuci.

Před Logitechem v posledních pěti letech pracoval v Sony, kde byl zodpovědný především za distribuci a prodej spotřební elektroniky a notebooků. Vzdělání získal na Fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze.

V rámci svého představení partnerům uvedl, že PCS Dataguard zůstává distributorem Kaspersky především pro oblast B2B, přičemž Tech Data Distribution bude obsluhovat spíše retailový kanál.

Jeho vizí na příští rok je přes PR, marketingovou komunikaci a retailový prodej zvýšit povědomí o značce Kaspersky, což by mělo následně pomoci prodeji tohoto softwaru do korporátního segmentu.

Kaspersky momentálně hledá nového presales inženýra a v případě, že lokálnímu týmu bude dařit, měl by se v příštím roce dále rozšiřovat, uvedl Jan Sekera.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře