Lidé: Ján Gajdoš ředitelem Dassault Systèmes v ČR

Společnost Dassault Systèmes jmenovala novým ředitelem pro Českou republiku Jána Gajdoše. Zodpovídá za přímý prodej a péči o významné zákazníky firmy.

Lidé: Ján Gajdoš ředitelem Dassault Systèmes v ČRJán Gajdoš ředitelem Dassault Systèmes Ján Gajdoš má na nově vzniklé pozici Dassault Systèmes na starosti i aktivity v dalších zemích střední Evropy – v Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

Hlavní výzvou pro Dassault Systèmes na českém trhu je navázat na naše předcházející úspěchy v oblasti 3D CAD systémů. V souladu s novou firemní strategií, kterou v Česku představíme 23. 10. na pražském 3D Experience Foru, jsme přesvědčeni, že naše aplikace mají co nabídnout nejen automobilovému, leteckému a a strojírenského průmyslu, ale také dalším oblastem jako je finanční sektor, telekomunikace, státní správa nebo výzkum a vývoj,“ uvedl Ján Gajdoš v tiskovém oznámení.

Ján Gajdoš vystudoval technickou kybernetiku na Slovenské vysoké škole technické v Bratislavě a postgraduální studium teoretické informatiky na Univerzitě Komenského. Po studiích pracoval jako programátor a po odborné stáži v USA vedl tým průmyslových PLM projektů ve společnosti CSA EBO v Trnavě.

Manažerské zkušenosti v oblasti řízení životního cyklu výrobků (PLM) získal ve společnosti IBM na Slovensku a v Dubaji s působností pro střední a východní Evropu a Blízký východ.

Přechodně působil také ve firmách Slovak Telekom a Oracle. Do společnosti Dassault Systèmes nastoupil Gajdoš v červnu 2012.

Zdroj: Dassault Systèmes

Úvodní foto: Dassault Systèmes

Komentáře