Lidé: Ivo Vašíček nastoupil jako vedoucí rozvoje logistických řešení v CCV Informační systémy

Do divize Business Solutions společnosti CCV Informační systémy přišel na sklonku minulého roku Ivo Vašíček.

Lidé: Ivo Vašíček nastoupil jako vedoucí rozvoje logistických řešení v CCV Informační systémyÚkolem Iva Vašíčka (51) bude zejména vedení rozvojových projektů a další posílení produktového portfolia společnosti v segmentu logistických řešení.

Nová akvizice divize CCV Business Solutions se má stát podporou týmů zaměřených na dodávky řešení pro řízení skladů v on-line režimu v rámci logistických center i na vzdálených lokacích, nebo na další využití řešení EDI formou služby s pomocí konsolidačního centra Orion.

Ivo Vašíček má s řízením projektů v oblasti informačních technologií více než dvacetileté zkušenosti.

Od roku 1991 působil v brněnské telekomunikační firmě GiTy, v níž prošel řadou manažerských funkcí - od obchodního ředitele přes ředitele divize systémy až po funkci generálního ředitele. Zodpovědný zde byl rovněž za rozvoj v rámci Evropy. Od roku 1998 poskytuje se svojí firmou odborné manažerské služby českým firmám i nadnárodním korporacím. Kromě řízení podnikových projektů se zaměřuje také na formulace strategií a je současně předsedou profesního sdružení Český institut manažerů informační bezpečnosti.

Rozsáhlých zkušeností Iva Vašíčka chceme v plné míře využít nejen při posílení portfolia našich logistických řešení, ale také za účelem celkového rozšíření našich aktivit v oblasti logistiky,“ uvedl v oznámení Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions.

Ivo Vašíček (51 let) vyrůstal a studoval v Brně, doktorát na Masarykově univerzitě získal v roce 1986 (obor Didaktika fyziky, automatizace a IT). Má čtyři děti a ve volném čase se zabývá filozofií, historií, adrenalinovými aktivitami nebo tvůrčím psaním.

Zdroj: CCV Informační systémy
Úvodní foto: CCV Informační systémy

Komentáře