Lidé: Ian Walker a Hermann Stehlik rozšiřují manažerský tým společnosti Epicor Software

Společnost Epicor Software rozšířila svůj manažerský tým o dva nové viceprezidenty, kteří budou působit v rámci regionu EMEA. Jsou jimi Ian Walker a Hermann Stehlik. Jaké před nimi stojí cíle?

Lidé: Ian Walker a Hermann Stehlik rozšiřují manažerský tým společnosti Epicor SoftwareHermann Stehlik, viceprezident pro středoevropský a východoevropský region, Epicor

Ian Walker byl jmenován senior viceprezidentem prodeje Epicor Software pro region EMEA. Hermann Stehlik (na fotografii) se stal viceprezidentem pro středoevropský a východoevropský region.

Jejich přímým nadřízeným je Keith Deane, generální ředitel společnosti Epicor Software pro region EMEA.

Ian Walker a Hermann Stehlik mají společný úkol: zaměřit se na rozšiřování trhu pro všechny produkty nabízené společností Epicor Software včetně jejího ERP systému pro plánování podnikových zdrojů.

Ian Walker bude zodpovídat za prodejní strategii společnosti napříč celým regionem EMEA. Hermann Stehlik ponese zodpovědnost za provozní otázky prodeje a podpory v České republice, na Slovensku, v Německu, Polsku, Rumunsku a dalších zemích regionu CEE.

Oba naši noví kolegové se osvědčili na svých předchozích pozicích a jsem si jistý, že nám pomohou přejít do fáze dalšího růstu,“ uvedl ve zprávě pro média Keith Deane, senior viceprezident a vrchní ředitel společnosti Epicor Software pro oblast EMEA.

Ian Walker zastával již několikrát pozici viceprezidenta u různých nadnárodních dodavatelů ERP systémů. Hermann Stehlik byl před nástupem do společnosti Epicor Software generálním ředitelem německé agentury pro služby v oblasti lidského kapitálu. Předtím rovněž působil jako vrchní ředitel mezinárodního dodavatele ERP systémů. Má zkušenosti ze středních i velkých firem.

Naším cílem je vytvořit ze společnosti Epicor Software významného dodavatele ERP systémů pro výrobní a distribuční firmy v zemích střední a východní Evropy, tedy i v České republice a na Slovensku,“ uvedl v tiskové zprávě Hermann Stehlik.

Zdroj a foto: Epicor Software
Úvodní foto: Epicor

Komentáře