Lidé: Guenther Brand viceprezidentem Citrixu pro východní Evropu a Rusko

Společnost Citrix oznámila jmenování nového area viceprezidenta pro východní Evropu a Rusko. Přichází z HP a působil i v Cisku.

Lidé: Guenther Brand viceprezidentem Citrixu pro východní Evropu a RuskoGuenther Brand viceprezidentem Citrixu pro východní Evropu a RuskoGuenther Brand převezme v regionu zahrnujícím Českou republiku, Slovensko, Polsko a Rusko zodpovědnost za virtualizační, networkingová a cloudová řešení a bude reportovat přímo viceprezidentovi a generálnímu manažerovi regionu EMEA, kterým je Carlos Sartorius.

Mým cílem je podpořit urychlení růstu Citrixu v zemích východní Evropy a Rusku a také vybudovat vedoucí pozici na trhu,“ uvedl v oznámení médiím Guenther Brand.

Guenther Brand má 25 let zkušeností v IT. Do společnosti Citrix přichází ze HP, kde byl zodpovědný za obchodní aktivity v oblasti networkingu v centrální a východní Evropě. Dříve pracoval ve společnostech Telepo AB a Cisco, kde působil jako director of service provider operations, director of unified channels & alliances, enterprise manager oblasti EMEA Central & Eastern Europe a Middle/Near East, dále také působil jako managing director v Rakousku a Turecku.

Zdroj: CItrix
Úvodní foto: Citrix

Komentáře