Lidé: David Small posílí McAfee pro partnerský kanál v EMEA

Společnost McAfee, výrobce bezpečnostních řešení, oznámila jmenování Davida Smalla na pozici vice presidenta partnerského kanálu a obchodu SMB pro region EMEA. Odkud přichází a co si od něj McAfee slibuje?David Small, vice president partnerského kanálu a obchodu SMB pro region EMEA ve společnosti McAfeeDavid Small (45) má ze své pozice posílit postavení McAfee na trhu síťové bezpečnosti prostřednictvím partnerského prodeje v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika). Přichází ze společnosti Juniper Networks, kde pracoval na pozici vice presidenta prodejní partnerské sítě ve stejném regionu. Za svého působení se mu podařilo navýšit počet partnerů o 200 %.

Na nové pozici bude Davidu Smallovi nadřízen Gert-Jan Schenk, EMEA president. „David Small je výborný profesionál v prodejním kanálu a do McAfee přináší více než 20 let zkušeností z globálních prodejů a marketingu v oblasti bezpečnosti, hardwaru a sítí,“ uvedl v tiskovém oznámení Gert-Jan Schenk.

Do Juniperu David Small přešel po akvizici společnosti Netscreen v roce 2004, kde byl původně také zodpovědný za partnerský kanál. Ve společnosti Juniper se pak zasadil o implementaci globální prodejní strategie. Dříve pracoval také pro Trinagy, které akvírovalo HP. Předtím David Small působil ve Xcel Communications, kterou koupil Nortel.

Zdroj: McAfee, ChannelWorldKomentáře