Lidé: David Frantík se v českém Microsoftu stal novým ředitelem pro sektor veřejné správy

Microsoft má nového ředitele pro sektor veřejné správy. Je jím David Frantík. S jakými zkušenostmi do nového křesla usedá a čemu se nyní věnuje někdejší ředitel pro sektor veřejné správy Jan Moleš?

Lidé: David Frantík se v českém Microsoftu stal novým ředitelem pro sektor veřejné správyLidé: David Frantík se v českém Microsoftu stal novým ředitelem pro sektor veřejné správyPozici ředitele pro sektor veřejné správy v české pobočce společnosti Microsoft nově zastává David Frantík.

Funkce se ujal již 1. 7. 2012, ale Microsoft personální změnu médiím oznámil teprve nyní, na počátku září.

David Frantík naposledy působil na pozici ředitele divize podnikových řešení Microsoft Dynamics. Pro český Microsoft pracuje od roku 2004.

V nové funkci je zodpovědný za rozvoj spolupráce a obchodních příležitostí v sektoru státní správy, samosprávy, zdravotnictví a školství.

Před Davidem Frantíkem funkci ředitele pro sektor veřejné správy v českém Microsoftu zastával Jan Moleš, který se nyní věnuje oblasti řízení aliančních partnerů v segmentech komerční a veřejné sféry.

David Frantík vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor přístrojová, regulační a automatizační technika. Po nástupu do české pobočky zastával pozici ředitele divize péče o zákazníky a partnery, poté se stal ředitelem divize Microsoft Dynamics. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase aktivně lyžuje, věnuje se horské turistice, hudbě a literatuře.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře