Lidé: Daniel Hetényi obchodním manažerem Trend Micro ČR, Slovensko a Maďarsko

Společnost Trend Micro, dodavatel v oblasti bezpečnostního softwaru a služeb z cloudu, jmenovala Daniela Hetényiho novým regionálním obchodním manažerem pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Jaké má zkušenosti s prodejním kanálem? Daniel Hetényi obchodním manažerem Trend Micro ČR, Slovensko a MaďarskoDaniel Hetényi (30) je členem širšího mezinárodního týmu Trend Micro EMEA a v regionu centrální jihovýchodní Evropy bude mít na starosti Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Ve své pozici bude zodpovědný za rozvoj strategických vztahů s velkými zákazníky a obchodními partnery s cílem upevnit a rozvíjet prodej nejen na trhu velkých podniků, ale i malých a středních firem, uvádí Trend Micro ve zprávě.

Daniel Hetényi přichází ze společnosti Websense zabývající se IT bezpečností, kde pracoval poslední 4 roky jako regionální manažer týmu pro východní Evropu. Na této pozici řídil velké projekty a partnerskou základnu v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Předtím pracoval ve firmě Network General, která je poskytovatelem řešení pro monitoring aplikací. Byl zde zodpovědný za rozvoj obchodu ve východní Evropě.

Danieli Hetényi vystudoval matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy univerzity v Praze, kde získal titul. Daniel je ženatý, hovoří slovensky a anglicky.

Zdroj: Trend MicroKomentáře