Lidé: Dalibor Kačmář manažerem serverové divize v Microsoftu

Společnost Microsoft oznámila jmenování Dalibora Kačmáře do pozice manažera serverové divize. V této pozici vystřídal Davida Hrušku.

Lidé: Dalibor Kačmář manažerem serverové divize v MicrosoftuDalibor Kačmář, manager serverové divize ve společnosti MicrosoftKe dni 1. 7. 2011 Microsoft jmenoval Dalibora Kačmáře novým manažerem serverové divize. Na této pozici nahradil Davida Hrušku. Kromě vytváření nových příležitostí rozvoje obchodu se serverovými řešeními v těsné vazbě na obchodní tým se Dalibor Kačmář zaměří na možnosti celkové transformace do prostředí privátního i veřejného cloudu.

Je to pro mě čest a velká výzva převzít zodpovědnost za serverovou divizi. Také se velice těším na spolupráci s novým týmem, s nímž budeme mít možnost utvářet budoucnost Microsoftu v podobě cloud computingu v České republice,“ uvedl Dalibor Kačmář v tiskovém oznámení.

Dalibor Kačmář pracuje ve společnosti Microsoft již osmým rokem. Je zakladatelem iniciativy Partneři ve vzdělávání, působil v divizi vývoje jako akademický evangelista a poté jako specialista na platformní strategie.

Než přišel do společnosti Microsoft, vyučoval informatiku na mnoha univerzitách v České republice, USA a ve Finsku a také externě pracoval jako regionální ředitel programu Microsoft Developer Network.

Ve svém volném čase se věnuje jízdě na horském kole, lyžování, cvičení ve fitness centru, péči o rodinný dům se zahrádkou a je též vášnivým fotografem.

Zdroj: MicrosoftKomentáře