Lidé: Carlos Sartorius viceprezidentem společnosti Citrix pro region EMEA

Citrix Systems, výrobce virtualizačních řešení, jmenoval nového viceprezidenta a generálního manažera pro region EMEA. Za co je odpovědný a odkud přináší zkušenosti?

Lidé: Carlos Sartorius viceprezidentem společnosti Citrix pro region EMEACarlos Sartorius bude řídit aktivity společnosti Citrix v regionu EMEA s cílem jejího dalšího růstuCarlos Sartorius bude ve funkci zodpovědný za rozvoj partnerské a zákaznické orientace divize, která se zaměřuje na specializovaná oborová řešení podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics.

Za úkol má zvýšení růstu příjmů a maximalizaci efektivity aktivit společnosti Citrix na trzích celého regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika).

Do společnosti Citrix Systems přichází z pozice viceprezidenta a generálního ředitele EMEA HP Networking společnosti Hewlett-Packard se zkušenostmi ve vedení, provozu a prodeji do segmentu velkých i středních podniků.

Před nástupem do HP pracoval na vedoucí pozicích pro region EMEA ve společnostech Orange Business Services, France Telecom a Avay.

Těším se na práci ve společnosti Citrix, budování a upevňování její vedoucí pozice na trhu a její vedení k dalším úspěchům,“ uvedl v tiskovém oznámení Sartorius, jehož profesionální pozadí a jazyková vybavenost (mluví plynule německy, anglicky a španělsky) mají být hlavními výhodami při komunikaci a spolupráci se zákazníky, partnery, analytiky, médii i kolegy.

Carlos Sartorius vystudoval Iberoamerickou Univerzitu v Mexiku, obor Electrical Engineering (BSEE) in communications systems.

Na začátku roku  přišel do Citrix System na pozici regionálního ředitele pro východní část střední Evropy Richard Guga.

Zdroj: CitrixKomentáře