Lidé: Alexander Mašek a Vladimír Brož posilují Fortinet v CEE

Fortinet, výrobce řešení pro zabezpečení sítí, jmenoval Alexandra Maška do pozice viceprezidenta pro region střední a východní Evropy a Ruska a Vladimíra Brože na pozici major accounts managera pro ČR, SR a Maďarsko.

Lidé: Alexander Mašek a Vladimír Brož posilují Fortinet v CEEAlexandr Mašek, viceprezident pro region střední a východní Evropy a Ruska ve společnosti FortinetAlexander Mašek (*1960) bude mít na pozici nového viceprezidenta v kompetencích realizaci plánovaného agresivního růstu společnosti Fortinet v regionu střední a východní Evropy, vedení rozšířeného týmu zaměstnanců a řízení prodejních kanálů i dalších sítí partnerů.

Mašek přichází ze společnosti Crossbeam Systems, kde v posledních 6 letech zastával funkci regionálního ředitele pro střední a východní Evropu. V této pozici zodpovídal za řízení prodejních a marketingových týmů i partnerských kanálů v České republice, na Slovensku, v Polsku a Rusku.

V předchozích zaměstnancích působil na různých pozicích prodeje, rozvoje obchodu a řízení prodejních kanálů. Byl zaměstnancem firem Dator3 Services a Azlan. Nyní Alexander Mašek sídlí v Praze.

Vladimír Brož, major accounts manager pro ČR, SR a Maďarsko ve společnosti FortinetVladimír Brož (*1964) nastoupil na pozici major accounts manager pro ČR, SR a Maďarsko. Zodpovědný bude za chod partnerského kanálu a podporu zákazníků v tomto regionu.

V obdobné pozici působil již ve společnosti McAfee, kde 9 let zastával pozici territory managera pro ČR a SR a a zodpovídal za řízení partnerského kanálu a kompletní obchodní a marketingové aktivity.

Dříve pracoval také v divizi divizi DataGuard firmy PCS a ve společnosti Unisys. Výpočetní technikou se zabývá již od roku 1990.

O PR aktivity Fortinetu se nově stará Alžběta Hanibalová, která doposud řídila komunikaci ve společnosti McAfee.

Plány a cíle v regionu

Pobočka společnosti Fortinet byla v České republice otevřena nedávno. Na českém trhu byla společnost přítomna od roku 2008 v zastoupení distributora s přidanou hodnotou SkyVera, se kterým nadále spolupracuje.

Výrobce v ČR otevřel také Technical  Assistance Center (centrum technické pomoci), jehož specialisté budou mít na starost vylepšení podpory poskytované zákazníkům i prodejcům.

Fortinet si klade podle oznámení za úkol zvýšit v regionu střední a východní Evropy svůj tržní podíl a získat další významné zákazníky především mezi většími podniky, a to z řad poskytovatelů internetu nebo telekomunikačních služeb.

V zemích, kde Fortinet nemá místní zastoupení (Slovensko), se na podporu růstu bude snažit zvýšit počet svých zlatých a stříbrných partnerů.

Zdroj: Fortinet, ChannelWorldKomentáře