Konukrence: S&T CZ oceněno společností Pantek (CS)/Wonderware

Společnost S&T CZ obdržela jedno ze tří speciálních uznání za spolupráci v roce 2011 od společnosti Pantek (CS), výhradního distributora softwarových systémů Wonderware pro průmyslovou automatizaci a informační aplikace pro Českou a Slovenskou republiku.Robert Solnař, ředitel divize SWD (uprostřed) ze společnosti S&T CZ převzal ocenění z rukou Zbyňka Červenky, výkonného ředitele Pantek (CS) (vpravo), a  Federika Marguatiho, Channel Manager Eastern Europe společnosti Wonderware (vlevo)S&T CZ bylo oceněno za realizaci výrobních informačních systémů (MES), systémů pro monitoring a kontrolu výroby a systémů pro sledování celkové efektivity zařízení (OEE).

Společnost S&T CZ je implementátorem a partnerem společnosti Wonderware pro řešení v oblasti výroby, a to především v automobilovém průmyslu a strojírenství.Jako partner společnosti Pantek (CS) v oblasti systémové integrace realizuje S&T CZ řadu aplikací od SCADA/HMI (vizualizací) přes monitoring a sběr technologických, výrobních a produkčních dat až po jejich vyhodnocení a uložení. Součástí řešení je i prezentace dat všem vrstvám a úrovním výrobního managementu.

Robert Solnař převzal ocenění v Hradci Králové 19. 10. 2011 na výroční akci „Wonderware - 17. uživatelská konference ČR/SR – 2011“ z rukou Zbyňka Červenky, výkonného ředitele Pantek (CS), a  Federika Marguatiho, channel managera pro východní Evropu ve společnosti Wonderware.

Vážíme si ocenění, které potvrzuje skutečnost, že díky partnerství se společností Pantek (CS) se nám podařilo v roce 2011 dosáhnout v oblasti implementace softwarových systémů Wonderware skvělých výsledků. Díky naší spolupráci jsme schopni uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků,“ uvedl v tiskovém oznámení ředitel divize SWD Robert Solnař ze společnosti S&T CZ.

Zdroj: S&T CZKomentáře