Konkurence: Tieto nabídne v cloudu řešení postavená na produktech Microsoftu

Společnosti Tieto a Microsoft oznámily rozšíření vzájemné spolupráce, která umožňuje Tieto nabízet cloudová řešení produktivity a firemní komunikace.Konkurence: Tieto ve spolupráci s Microsoftem nabídne řešení v privátním clouduCloudové služby Tieto Enterprise Productivity Suite budou poskytovány prostřednictvím datových center této společnosti ve Finsku a Švédsku.

Hostované služby Tieto vychází z produktů Microsoft SharePoint Server 2010, Microsoft Exchange Server 2010, Microsoft Lync 2010 a Windows Server se systémem Hyper-V a řešením System Center.

Velmi nás těší, že zákazníci Tieto nyní mohou těžit z výhod hostovaného podnikového řešení produktivity společnosti Microsoft, které je poskytované jako služba prostřednictvím privátního cloudového prostředí,“ uvedl v oznámení Mark Hill, viceprezident Microsoft Enterprise Partners.

Tato smlouva umožňuje společnosti Tieto sehrát klíčovou roli ve vizi společnosti Microsoft pro poskytování cloudových služeb hostovaných jak v datových centrech zákazníků, tak i datových centrech společností Tieto a Microsoft,“ dodal.

Zdroj: TietoKomentáře