Konkurence: Nejlepší partneři pro Microsoft Dynamics za rok 2011

Společnost Microsoft předala ocenění nejlepším partnerům v oblasti podnikových řešení Microsoft Dynamics za rok 2011. Kdo z českých partnerů letos uspěl?

Konkurence: Nejlepší partneři pro Microsoft Dynamics za rok 2011Konkurence: Nejlepší partneři pro Microsoft Dynamics za rok 2011Ve světové konkurenci letos ocenění letos získaly i české společnosti Autocont, Axiom Provis, Navisys a Webcom. Slavnostní předání se uskutečnilo v pražské restauraci Casa Latina za účasti generálního ředitele společnosti Microsoft ČR, Romana Cabálka.

V silné konkurenci partnerských firem z celého světa představuje toto ocenění velký mezinárodní úspěch. Oceněné společnosti dosáhly významného nárůstu v počtu nových zákazníků i odpovídajícího zvýšení tržeb. Patří tak mezi nejvýznamnější partnery pro řešení Microsoft Dynamics. Spolupráce s nimi si v Microsoftu velmi vážíme a stavíme na ní i do budoucnosti,“ uvedl v tiskovém oznámení David Frantík, ředitel divize podnikových řešení Microsoft Dynamics.

Společnost Microsoft uděluje svým nejlepším partnerům ocenění President’s Club a Inner Circle každý rok. Získávají ji partneři, kteří svou aktivitou a vývojem přinášejí výjimečná a kvalitní řešení uspokojující náročné a specifické potřeby svých zákazníků, uvedl Microsoft.

Společnost Webcom, kromě zařazení do President’s Club, navíc zopakovala loňský úspěch a odnesla si cenu Inner Circle. Cena se uděluje vybraným partnerům, kteří v uplynulém období dosáhli výborných obchodních výsledků a splnili další výběrová kritéria (počty nových implementací, celkový obrat a jeho nárůst).

Letošní výsledky ocenění Inner Circle a President‘s Club byly vyhlášeny v rámci mezinárodní partnerské konference Microsoft Worldwide Partner Conference 2011, která se konala v americkém Los Angeles. Loňské oceněné partnery naleznete zde.

Zdroj: MicrosoftKomentáře