Konkurence: McAfee zvolilo Dimension Data partnerem roku

Dimension Data získala ocenění „Global Partner of the Year 2011“ společnosti McAfee, výrobce v oblasti bezpečnostních technologií. Jak spolupráci hodnotí obě společnosti?

Konkurence: McAfee zvolilo Dimension Data partnerem rokuKonkurence: McAfee zvolilo Dimension Data partnerem rokuCelosvětové ocenění navazuje na oznámení z března tohoto roku, kdy společnost Dimension Data podepsala s McAfee první dohodu o celosvětovém poskytování svých řešení.

Společnost Dimension Data je více než 10 let lokální a regionální McAfee Elite Partner. Nejnovější ocenění zvýrazňuje naše dlouholeté partnerství, a to zejména v oblasti mezinárodních příležitostí. Jak narůstá počet útoků na podnikové sítě, je důležité, že zaručujeme našim klientům bezpečné operační prostředí s využitím bezpečnostních technologií McAfee,“ uvedl v tiskovém oznámení Neil Campbell, global general manager, Security Solutions, Dimension Data.

Systémový integrátor jako klíč firemního zabezpečení

Systémový integrátor zásadním způsobem přispívá k efektivnímu využívání bezpečnostních technologií ve firmách a pomáhá lépe řídit výkonnost podniků. Schopnosti společnosti Dimension Data v oblasti zabezpečení sítě jsou mezi našimi obchodními partnery výjimečné,“ dodal k udělení ocenění Alex Thurber, senior viceprezident, worldwide channel operations, McAfee.

Společnost Dimension Data zaznamenala v oblasti bezpečnosti nárůst tržeb o 11,4 % v prvním pololetí aktuálního fiskálního roku a uvádí, že lze očekávat, že oblast IT bezpečnosti poroste napříč všemi vertikálními trhy.

McAfee společně s divizí Infeon dosáhly ve druhém čtvrtletí 2011 obratu 1 milardy dolarů. Částku zveřejnil Intel při nedávném oznámení hospodářských výsledků.

Zdroj: Dimension Data, ChannelWorldKomentáře