Konkurence: KTC Data se stala prvním VAR partnerem Sybase v ČR

KCT Data, česká společnost zabývající se poskytováním služeb z oblasti podnikových informačních systémů, oznámila uzavření partnerské dohody se společností Sybase Products Czech.

Konkurence: KTC Data se stala prvním VAR partnerem Sybase v ČRKonkurence: KTC Data se stala prvním VAR partnerem SybaseNa základě této dohody se společnost KCT Data stává prvním VAR (Value Added Reseller) partnerem firmy Sybase v České republice.

Získání statutu VAR partnera předcházel rok obchodní a technické spolupráce, během kterého společnost KCT Data vyhověla podmínkám kladeným na VAR partnery.

V rámci produktů Sybase se KCT Data specializuje zejména na mobilní platformu Sybase Unwired Platform  (SUP) a řešení Afaria pro zabezpečení a vzdálenou správu mobilních zařízení.

Zaměřením na tyto oblasti tak KCT Data pokrývá nejen v České republice kompletní portfolio produktů a služeb společnosti Sybase určených pro oblast mobilních zařízení, uvádí nový VAR.

Navázání spolupráce se společností Sybase products Czech na této úrovni nám umožní splnit i ty nejkomplikovanější požadavky našich zákazníků,“ sdělil médiím ředitel společnosti KTC Data Pedro Gomez.

Zdroj: KTC Data

Úvodní foto: KCT Data, Sybase

Komentáře