Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší prodejní partnery

Kerio Technologies, výrobce bezpečnostního software, ocenil své partnery v Česku a na Slovensku. Kdo jsou nejlepší prodejci roku 2008? A jak se stát prodejním partnerem Keria?logo certifikovaného partnera Kerio TechnologiesNa českém trhu obhájily titul The Best Kerio Reseller společnosti AutoCont CZ, Comes a Computer Consulting Group. Tito prodejci dosáhli nejvyššího obratu ze všech certifikovaných společností, kterých je v současné době 55. Skokanem roku, který docílil největšího percentuálního nárůstu v tržbách za období posledních dvanácti měsíců, se stala šumperská firma HF pro. Nováčkem roku byla vyhlášena společnost Road Group z Českého Těšína. Nováček roku je volen z řad nově certifikovaných partnerů na základě tržeb dosažených v daném období.

Na Slovensku zvítězily v kategorii The Best Kerio Reseller firmy K+K Bratislava, ITC systems a  Rainside. Slovenským Skokanem roku se stal trenčínský Fonet a titul Nováček roku byl udělen společnosti Gamo.

O umístění ve třech různých kategoriích bojovali reselleři z řad Kerio Certified Partnerů. Softwarový výrobce má celkem 4 úrovně partnerství:
Reseller - IT dodavatel, nakupující u distributorů bez bližší vazby na Kerio Technologies.
Authorized partner - reseller bez technické certifikace, jemuž je umožněn přístup do partnerského portálu a e-shopu, není uveden na www.kerio.cz.
Certified partner - certifikovaný partner, poskytující koncovým zákazníkům vyšší přidanou hodnotu k produktům, uvedený na www.kerio.cz.
Preferred partner - certifikovaný partner, poskytující koncovým zákazníkům vyšší přidanou hodnotu k produktům, preference spočívá především v přidělování leadů, směrování obchodních příležitostí na tyto partnery, grafické zvýraznění logem na www.kerio.cz.

„Certifikovaní partneři musí projit certifikačními testy v oblasti messaging, security a sales. Preferred Partner se od certifikovaneho odlišuje především v úrovni dosažených tržeb," popisuje rozdíly na vyšších úrovních Helena Peclová, marketingová ředitelka Kerio Technologies pro region CEE.

Pokud vás zajímá možnost partnerství s Keriem, obraťte se nejprve přímo na výrobce a vyplňte přihlášku na jeho partnerských stránkách. „Certifikační testy probíhají online a každá společnost musí byt k testům akreditována channel sales manažerem pro dané teritorium," vysvětluje proces akvizice nových partnerů Helena Peclová a dodává: „O nové partnery máme samozřejmě zájem."Komentáře