Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší prodejce roku 2009

Společnost Kerio Technologies, výrobce softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, ocenila své nejlepší prodejce za rok 2009. Kteří čeští a slovenští reselleři uspěli?Jako skokana roku 2009 ocenilo Kerio Technologies firmu Amenit.Kerio udělilo ocenění ve třech kategoriích – The Best Kerio Reseller, Skokan roku 2009 a Nováček roku 2009. První titul náleží společnostem s největším obratem, druhá kategorie oslavuje prodejce s největším percentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců a titul Nováček roku vzdává čest nejlepšímu z nových prodejců roku 2009.

Tři firmy v České republice – AutoCont CZ, regionální centrum Praha, Comes a Computer Consulting Group – zvítězily v kategorii The Best Kerio Reseller a třetím rokem tak obhájily tento titul. Amenit byl jmenován Skokanem roku 2009 a firma ComIT services se může pochlubit titulem Nováček roku 2009.

Firmy versity, Bratislava, open systems a Datalan získaly titul nejlepších prodejců na Slovensku. Skokan roku 2009 byl udělen firmě PC Salón - Zoltán Pintér a Nováček roku náleží trenčínské pobočce versity, Trenčín.

Kerio má desítky certifikovaných partnerů

Již čtvrtým rokem oceňujeme naše nejlepší partnery, protože si velice ceníme jejich skvělé práce a chceme podpořit jejich úspěch“, uvedl v tiskovém oznámení Jozef Belvončík, senior vice president pro střední a východní Evropu a výkonný ředitel Kerio Technologies. „Obchodní kanál spolu s našimi produkty jsou hlavními důvody našeho růstu a jsme připraveni pro ně udělat maximum.

Partnerský kanál ve střední Evropě patří k nejrozvinutějším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio. V České republice má výrobce nyní 72 a na Slovensku 29 certifikovaných partnerů.

Přehled partnerů oceněných za rok 2008 najdete na ChannelWorldu.  Zájemci o více informací o produktech výrobce nebo navázání obchodní spolupráce mohou zamířit přímo na stránky Kerio Technologies.Komentáře