Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší české a slovenské prodejce roku 2011

Společnost Kerio Technologies, poskytovatel světově řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, ocenila deset společností v České republice a na Slovensku. Kteří partneři uspěli?Marek Švec, sales director, Kerio Technologies, a Jaroslav Hobza, ředitel spol. Cheops.

Marek Švec, sales director, Kerio Technologies, a Jaroslav Hobza, ředitel Cheops Kerio udělilo ocenění partnerům ve třech kategoriích – The Best Kerio Reseller 2011, Skokan roku 2011 a Nováček roku 2011.

První titul náleží společnostem s největším obratem, druhá kategorie oslavuje prodejce s největším percentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců a titul Nováček roku vzdává čest nejlepšímu z nových prodejců roku 2011.

Vítězi v kategorii The Best Kerio Reseller v České republice se v tomto pořadí staly společnosti - Comes, AutoCont CZ, regionální centrum Praha a Cheops.

Společnost Comes navíc se svým 161% nárůstem v tržbách oproti roku 2010 získala titul Skokan roku 2011.

Obchodní partner Kerio, společnost NetAdmin pak byla díky úspěšnému nasazení služby SaaS pro Kerio Connect  oceněna titulem Nováček roku 2011.

Není to (získání titulu) ale jen díky tomu, že produkty Kerio jsou kvalitní a naši zákazníci jsou s nimi spokojeni, ale je to i proto, že účast v Partnerském programu Kerio nám poskytuje velké množství obchodních a marketingových nástrojů k úspěšné propagaci a prodeji,“ uvedl v tiskovém oznámení David Maršík, obchodní ředitel společnosti Comes, která tento titul získala již popáté za sebou.

Nejlepší slovenští partneři

Na Slovensku získaly titul nejlepších prodejců společnosti Štor CAD Computers, JKC a versity, Bratislava.

Titul Skokan roku 2011 Kerio udělilo firmě Štor CAD Computers, která v tržbách prokázala 200% nárůst oproti roku 2010. Titul Nováček roku náleží společnosti Top Servis IT.

Zdroj: Kerio, ChannelWorld
Galerie
Komentáře