Konkurence: K2 Atmitec spustila nový web a sází nyní na 4D filozofii

Společnost K2 Atmitec představila nový web spojený s přerozdělením portfolia služeb do tzv. čtyř dimenzí (oblastí). O které jde a co firma v rámci své nové „4D filozofie“ hodlá zákazníkům nabízet?K2 Atmitec spustila nové webové stránky a sází na 4D filozofiiSpolečnost K2 Atmitec připravila pro své stávající i potencionální zákazníky nové webové stránky dostupné na adrese http://www.k2.cz. Kromě modernějšího designu mají nabídnout především lepší orientaci v nabídce produktového portfolia a služeb této firmy.

Při tvorbě nových webových stránek, bylo naším cílem zabezpečit zejména přehlednost a snadnou orientaci v nabízeném portfoliu společnost,“ uvedla ve zprávě pro média Šárka Šrámková, marketingová manažerka společnosti K2 Amitec.

Firma proto rozdělila v rámci nového webu své portfolio produktů a služeb do čtyř základních oblastí: K2 management, K2 solution, K2 software a K2 cloud. Firma těmto oblastem říká dimenze a hodlá nyní vystupovat jako poskytovatel „4D řešení na míru“, s čímž souvisí i nová 4D filozofie firmy, kterou propaguje a vysvětluje na novém webu.

Čtyři dimenze jako čtyři značky pro různé kategorie služeb a produktů

V rámci dimenze K2 management chce firma navrhovat a nabízet ICT řešení. Jde o „zastření architektury a provázanosti funkčních bloků a prvků, včetně jejich hierarchie v oblasti koncepce operačních systémů, hardwarového vybavení, organizace datových toků či přístupů k softwarovým modulům, projektový a inovační management a management kvality,“ jak společnost uvádí ve zprávě zaslané médiím.

Dimenze K2 solution hodlá L2 Atmitec využít k nabídce řešení týkajících se konektivity, telekomunikací, zabezpečení a hardwarových zařízení a jejich servisu. Součástí sem spadajících služeb je také audit informačních technologií, který má u zákazníků odhalovat slabá místa a následně navrhnout nápravu.

Dimenze K2 software se zaměřuje na vývoj a implementací Informačního systému K2 (IS K2) v kombinaci s využitím mobilních aplikace a webových aplikací. K2 Atmitec hodlá firmy oslovovat nabídkou zajištění zpřehlednění jejich činností, zpracováním podkladů pro rozhodování a přispěním ke zvýšení produktivity a potažmo i příjmů.

V rámci dimenze K2 cloud, kam spadají nejmladší části portfólia firmy,  chce společnost K2 atmitec nabízet služby spojené s jejím datovým centrem z oblasti cloud computingu (pronájem výkonu, outsourcing, virtualizace, zálohování a další).

Zdroj: K2 AtmitecKomentáře