Konkurence: IBM ČR nejlepším tuzemským prodejcem licencí SAP

Společnost SAP vyhlásila nejlepší tuzemské partnery za rok 2011. Kdo po IBM ČR prodal nejvíce licencí k produktům společnosti SAP a která firma byla vyhlášena za rok 2011 tou nejprogresivnější?

Konkurence: IBM ČR nejlepším tuzemským prodejcem licencí SAPKonkurence: IBM ČR nejlepším tuzemským prodejcem licencí SAPSpolečnost SAP již na dubnovém setkání partnerů ocenila nejlepší tuzemské partnery za spolupráci v roce 2011. Softwarová společnost SAP v České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Jako nejúspěšnější prodejce licencí jejích produktů byla vyhodnocena společnost IBM ČR. Druhé místo v této kategorii obsadila firma Software AG a jako třetí se umístila společnost Sapcon. Ta kromě toho byla vyhlášena také nejprogresivnější firmou roku 2011.

Pevně věřím, že stejně jako letos, tak i za rok zde bude řada firem s ambicemi na zisk partnerských ocenění,“ uvedl k partnerskému setkání spojeném s vyhlášením ocenění Aleš Ogoun, který jako manažer ve společnosti SAP ČR má právě vztahy s partnery na starost.

Zdroj: SAP ČR

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře