Konkurence: ePlicar posílí partnerskou síť Inforu v oblasti automotive

Společnost Infor oznámila, že se firma ePlicar připojila k programu Infor Partner Network (IPN) a bude dodávat podnikový aplikační software Infor a poskytovat další služby.

Konkurence: ePlicar posílí partnerskou síť Inforu v oblasti automotiveKonkurence: ePlicar posílí partnerskou síť Inforu v oblasti automotiveSpolečnost ePlicar se zaměři na prodej a služby spojené s aplikacemi Infor LN, a Infor EPM (Enterprise Performance Management) v České republice, uvádí výrobce podnikových systémů.

Uzavřením nového partnerství Infor posiluje svou přítomnost v České republice a své zaměření na automobilový průmysl v regionu.

Mezi zákazníky společnosti ePlicar se například řadí Faurecia, Hella, SAS Autotechnik, Knorr Bremse a další. Infor v automobilovém odvětví dodává svůj systém například do firem Motorpal, Rompa CZ či Daido Metal.

Zejména v automobilovém průmyslu má (Infor) díky svým řešením a jedinečnému know-how silnou pozici, a proto byla pro naši firmu zaměřující se na automotive přirozenou volbou. Nyní budeme moci českým a slovenským výrobcům poskytovat produkty a služby v ještě větší šíři a vyšší kvalitě a především větší komplexnost řešení,“ uvedl v tiskovém oznámení Jiří Obermaier, jednatel společnosti ePlicar.

ePlicar je partner, který svým zákazníkům poskytuje specifickou expertízu a vysokou přidanou hodnotu, díky kterým umožňuje výrobním podnikům zefektivňovat své podnikání a lépe konkurovat na trhu,“ dodala ke jmenování nového partnera Monika Vitásková, manažerka pro nepřímý prodej Infor Česká republika.

Infor uvádí, že jeho prodejní kanál generuje přibližně jednu čtvrtina obratu ze softwarových licencí.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: Infor, ePlicar

Komentáře