Konkurence: Cleverlance obnovila certifikaci Oracle Gold Partner

Konzultační a softwarová společnost Cleverlance Enterprise Solutions oznámila, že znovuu obnovila svou certifikaci Oracle Gold Partner v kategorii „systémový integrátor“.

Konkurence: Cleverlance obnovila certifikaci Oracle Gold PartnerKonkurence: Cleverlance obnovila certifikaci Oracle Gold PartnerCertifikát od společnosti Oracle má klientům Cleverlance poskytnout záruku kvalitního řešení s konkrétními přínosy, mezi něž patří například využívání nejmodernějších technologií a zdokonalená technická podpora.

Cleverlance se specializuje především na služby související s databází Oracle a produktovou řadu Oracle Fusion Middleware.

V oblasti integrace dodává služby návrhu, rozvoje a správy integračních platforem, nejčastěji postavené nad produkty typu Service Bus.

Partnerství s Oracle na úrovni Gold nám nabízí nejen další možnosti vzdělávání, ale umožňuje nám, že můžeme našim zákazníkům navrhovat efektivní systémy, které výhodně těží z produktového portfolia aplikacíi od Oracle. Naším cílem je započatou spolupráci nadále rozvíjet a vzdělávat naše zaměstnance tak, abychom mohli pokrýt i ty nejspecifičtější požadavky našich klientů,“ uvedl v tiskovém oznámení Tomáš Koutný, solution achitect a Oracle Partner Manager.

Zdroj: Cleverlance
Úvodní foto: Oracle

Komentáře