Konkurence: Citrix udělil ocenění nejlepším partnerům za rok 2011

Citrix ocenil své nejlepší české a slovenské partnery z pohledu dosaženého obratu a nově získaných zákazníků v roce 2011. Kdo vládne virtualizaci Citrixu?

Konkurence: Citrix udělil ocenění nejlepším partnerům za rok 2011Zleva Eva Koutná a Thomas Huber ze společnosti Citrix předávají ocenění zástupcům firmy AutoCont. Zástupce společnosti PosAm přebírá ocenění  Best SK Partner od Thomase Hubera a Evy Koutné.

Zleva Eva Koutná a Thomas Huber ze společnosti Citrix předávají ocenění zástupcům firmy AutoContCitrix ocenil partnery celkem ve třech kategoriích. Titul Best CZ Partner a Best SK Partner 2011 udělil podle nejvyššího dosaženého obratu za loňský rok na českém a slovenském trhu.

Třetí ocenění Best CZ New products Partner získal reseller z ČR, který dokázal za předchozí rok získat největší množství nových zákazníků.

Titul Citrix Best CZ Partner roku 2011 za největší prodejní objem v ČR získal AutoCont, který je několik let držitelem nejvyšší partnerské úrovně Solution Advisor - Platinum Partner.

Na slovenském trhu vykázala nejvyšší prodeje produktů Citrix společnost PosAm, jež drží status Citrix Platinum Solution Advisor a Authorized Support Center.

Největšího množství nově prodaných licencí, které nezahrnují update nebo rozšíření existujících zákazníků, dosáhla společnost S&T CZ.

Vyhlášení nejúspěšnějších Citrix partnerů se stalo již tradičním vrcholem a oficiálním zakončením společné celoroční práce. Ocenění potvrzuje dlouhodobé postavení AutoContu jako nejlepšího Citrix partnera nejen v obchodní, ale také v proaktivní osvětové činnosti na poli virtualizačních, networkingových a cloudových řešení Citrix,“ uvedl v tiskovém oznámení Thomas Huber, director channel sales and development společnosti Citrix pro region východní EMEA.

Zdroj: ChannelWorld, AutoCont

Galerie
Komentáře