Konkurence: CCA získalo specializaci Oracle pro správu dokumentů

Společnost CCA, poskytovatel informačních systémů se zaměřením na správu dokumentů, splnila podmínky pro získání specializace Oracle v oblasti řešení pro enterprise content management (ECM).Konkurence: CCA získalo specializaci Oracle pro správu dokumentůCCA se získáním specializace v oblasti správy podnikových dokumentů stala Specialised ECM partnerem společnosti Oracle.

Poskytoval informačních systémů CCA je dlouhodobým partnerem společnosti Oracle pro oblast řízení a správy podnikových dokumentů. Zkušenosti má s projekty ze státní i komerční sféry.

Jedním z největších projektů pro správu dokumentů jsou datové schránky pro téměř 200 soudů a státních zastupitelství, kde byl Oracle ECM klíčovým prvkem řešení. Věříme, že systémy pro správu dokumentů mají před sebou v ČR velkou budoucnost, a to nejenom v oblasti státní správy, ale i v soukromém sektoru, především ve velkých a středních společnostech,“ přiblížila dosavadní úspěchy v tiskovém oznámení Martina Marešová, ředitelka společnosti CCA.

Dva ECM partneři v ČR

Na specializaci ECM u Oracle v České republice zatím dosáhly pouze dvě společnosti, dalším partnerem je společnost Sefira.

Získání specializace pro oblast ECM jen potvrzuje, že CCA patří v této oblasti skutečně ke špičce,“ uvedla v tiskové zprávě Martina Horná, alliances & channel manažerka společnosti Oracle.

CCA je lokálním partnerem společností Oracle, Adobe, IBM, Microsoft a SAP.

Zdroj: CCA, ChannelWorldKomentáře