Kerio rozšířilo distribuční síť na Slovensku

Kerio Technologies, výrobce bezpečnostního softwaru, rozšířil svou distribuční síť na Slovensku o distributora Asbis SK. Jaké produkty nabídne, jak se zapojit do partnerské sítě a kdo jsou další distributoři výrobce?Kerio Mail Server má nyní v nabídce i Asbis SKOd 1. 5. 2009 patří mezi distributory, přes které je možno na území Slovenské republiky nakupovat produkty Kerio, také společnost Asbis SK.  „Asbis SK bude nabízet oba naše produkty Kerio MailServer i Kerio WinRoute Firewall," uvedl pro ChannelWorld Jaroslava Sühse, channel sales manažer Kerio Technologies pro Slovensko.

Pokud vás zajímá možnost spolupráce s Keriem, můžete se podrobněji seznámit s podmínkami partnerského programu zde. Registraci do programu pak najdete tady.

Produktovým manažerem značky v Asbisu je Milan Varačka. Jeho kontakty naleznete v našem vyhledávači distributorů v profilu Asbis SK tady.

Asbis SK je již pátou distribuční firmou, se kterou Kerio na Slovensku spolupracuje. Dalšími distributory Keria na Slovensku jsou AgemSoft, AT Computers, eD´system Slovakia a SWS SK.  V Česku se jedná o AT Computers, SWS a Tech Data Distribution.Komentáře