Kerio otevřelo pražskou pobočku

Společnost Kerio Technologies, výrobce bezpečnostních řešení, oznámila otevření pobočky v Praze. Jaká oddělení se přestěhovala a kde můžete nyní absolvovat produktová a technická školení?Kerio otevřelo pražskou pobočkuZ Plzně, kde bylo Kerio Technologies založeno, se do pražské pobočky přestěhovalo obchodní a marketingové oddělení a část týmu vývojářů. Pražská pobočka zodpovídá za 28 států střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska.

Jako pátá kancelář v Evropě (sedmá celosvětově) bude poskytovat partnerům obchodní a marketingovou podporu a v rámci technického školicího centra produktová školení na Kerio Connect, Control, Operator a Workspace.

Nové kanceláře jsou umístěny na dopravní tepně a jsou tím pádem velmi snadno dostupné z jakékoliv světové strany,” uvedl v tiskovém oznámení Jozef Belvončík, výkonný ředitel a jednatel společnosti Kerio Technologies.

Nová pobočka by měla být přístupnější pro více než 500 aktivních resellerů, se kterými Kerio v České republice spolupracuje, i pro přibližně 100 aktivních prodejců na Slovensku. Naleznete ji na adrese: V Parku 2326/18, 148 00 Praha 4 – Chodov.

Přečtěte si také, které partnery Kerio vyhlásilo nejlepšími prodejci roku 2010.

Zdroj: Kerio Technologies, ChannelWorldKomentáře