Kerio Control launch party

Kerio Technologies, poskytovatel softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, minulý týden přivítala své VIP partnery na pražské lodi GolfYacht a představila jim nový produkt Kerio Control.Michal Hebeda, obchodní specialista Kerio Technologies, představil partnerům nový produkt Kerio Control 7.Jozef Belvončík, senior viceprezident společnosti Kerio na úvod představil historii produktu Kerio Firewall, který byl poprvé uveden na trh před více než deseti lety pod názvy WinRoute Lite a WinRoute Pro. Následná série úspěšných řešení Kerio WinRoute Firewall došla až do verze pod novým názvem Kerio Control. Dnes je produkt instalován na více než 29 tisících serverů a slouží více než jednomu milionu klientů. Největší trhy Keria jsou přitom Rusko a Česká republika.

Náš updatovací server kontaktuje více než sto tisíc serverů denně. Předpokládáme, že náš software je využíván až na sto dvaceti tisících serverech. Největší množství pirátů zaznamenáváme právě v Rusku,“ poznamenal k nežádoucí oblibě produktu Jozef Belvončík.

Kerio Control 7 aktuálně v nabídce výrobce doplňuje ještě Kerio Connect 7, dříve známý pod jménem Kerio MailServer. Nabídnete ho zákazníkům, kteří hledají zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi a potřebují propojit nezávislé servery prostřednictvím jediné distribuované domény.

Kontrola serverů s Keriem

Kerio Control 7, nové řešení pro unifikované zabezpečení sítě, následně přítomným partnerům představil Michal Hebeda, sales engineer Kerio Technologies. Sedmá verze produktu zahrnuje řadu novinek v oblastech detekce a prevence útoků, filtrování MAC adres, automatickou konfiguraci DHCP serveru, nebo možnosti nastavit více IP adres na síťovém rozhraní.

Mezi další inovace patří webové rozhraní pro správu a integrovaný antivirus Sophos. Michal Hebeda vyzdvihl také snadnou instalaci produktu, kterou přítomným partnerům předvedl přímo na místě setkání.

Pak už následovala volná zábava u dobrého jídla a pití.

V případě zájmu o registraci do partnerského programu výrobce zamiřte na web Kerio Technologies. Na stejných stránkách nejdete i více informací o produktu Kerio Control.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře