K2 atmitec mění sídlo

Při příležitosti oslav 20 let na českém trhu otevřela společnost K2 atmitec své nové sídlo. Kam se výrobce softwaru přestěhoval?Nová budova společnosti K2 atmitec s označením „Odra“Nová budova společnosti K2 atmitec s označením „Odra“ se nachází na ulici Koksární v části Ostrava – Přívoz, jen pár metrů od původního sídla.

Jedním z důvodů pro stěhování bylo získání dostatečné kapacity pro všechny zaměstnance, kteří doposud pracovali ve třech různých budovách.

Zaměstnanci mají k dispozici komfortní pracovní prostředí, vlastní přednáškové sály, jednací místnosti, prostory pro oddych a další novinky moderních kanceláří 21. století, uvedla společnost v tiskovém oznámení.

Součástí nové budovy je také rok fungující datové centrum K2 s celkovou kapacitou až sto racků.

Když jsme před 20lety společnost zakládali, uvědomili jsme si, že to není jen o penězích. Je to o tom poskytovat zákazníkům to, co opravdu potřebují. Naše společnost se proto neustále snaží budovat se svými zákazníky vztah partnerský, nikoli jen odběratelsko-dodavatelský. A to je myšlenka, se kterou vstupujeme i do dalšího dvacetiletí,“ uvedl v tiskové zprávě Luděk Vydra, zakladatel a ředitel K2 atmitec.

Zdroj: K2 atmitecKomentáře