JKR otevírá v Brně novou divizi, povede ji Pavel Klega

JKR, český výrobce ERP, se s ohledem na pokračující rozvoj aktivit na Moravě a ve Slezsku rozhodl v Brně vytvořit novou divizi. Její ředitel přichází z Fujitsu.

JKR otevírá v Brně novou divizi, povede ji Pavel KlegaDoposud bylo JKR na Moravě přítomné pouze partnersky a v roce 2013 se to chystá změnit a chce expandovat také na Slovensko.

Loňský úspěšný rok na trhu ERP systémů jsme završili vytvořením samostatné Divize Brno v rámci JKR. Naše regionální přítomnost, dosud zajišťovaná především partnersky, tak významně vzroste a umožní nám pokračovat v posilování pozice podnikových informačních systémů Byznys ERP na východě naší republiky i na Slovensku,“ uvedl v tiskovém oznámení Vladimír Králíček, generální ředitel společnosti JKR.

Ředitelem nově vzniklé divize Brno ve společnosti JKR se stal Pavel Klega (45), který přichází z Fujitsu, kde působil jako partner manager. V minulosti pracoval například ve společnostech Infor, IBM a Gemma Systems.

Pavel Klega je absolventem Technické univerzity Brno a hovoří anglicky, německy a rusky. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a cestování.

Divize začíná se 14 zaměstnanci a bude růst

Cílem JKR je nadále rozvíjet vztahy se současnými zákazníky a expandovat v rámci regionu i na Slovensku.

Divize Brno společnosti J.K.R. zahajuje činnost se 14 zaměstnanci, což vytváří dostatečné zázemí pro pokrytí současných potřeb jak v oblasti implementací, konzultací, tak i obchodu. Tento počet zaměstnanců však rozhodně není konečný,“ dodal Pavel Klega, ředitel nové divize.

Podnikové informační systémy Byznys ERP na Moravě a ve Slezsku v současné době využívá 250 organizací ze všech oblastí podnikání, uvádí JKR. Mezi zákazníky jmenuje AZ Klima, Kamena, Lázně Hodonín, Letiště Brno, Nadop, SHOCart, Tondach či Top Alulit.

Zdroj: JKR
Úvodní foto: JKR

Komentáře