J.K.R. spolupracuje s Animate

Společnost J.K.R., dodavatel podnikových informačních systémů, a společnost Animate uzavřely dohodu o technologické spolupráci v oblasti rozšiřování funkčnosti aplikace Nákupní software. Jaké jsou možnosti implementace do stávajících ERP?J.K.R. spolupracuje s Animate J.K.R. se podílí na zkvalitnění možností propojení Nákupního softwaru společnosti Animate s dalšími ekonomickými systémy. Společnost se stala obchodním partnerem projektu a bude se podílet také na distribuci řešení.

„Možnosti Nákupního softwaru budou integrovány do logistických procesů v Byznys ERP, a nákupnímu oddělení uživatele tak nabídneme spojení systémů, které rychle vrátí vynaložené investice a přinese úspory a přehled do řízení nákupních operací,“ uvedl v tiskové zprávě Jiří Rákosník, obchodní ředitel společnosti J.K.R.

Nákupní software přináší funkce pro realizaci výběrových řízení a reverzních nákupních aukcí. Nabízí různé možnosti nastavení a konfigurace a tvorbu statistik, výstupů a auditních přehledů. Software umožňuje napojení na stávající ERP systémy ve firmách.

Licenční politika

Partnerství společností zákazníkům neumožňuje koupit společnou licenci pro Byznys ERP a Nákupní software. Každá licence se prodává samostatně. Licenční politika Animate v 95 % případů nevyžaduje žádné další úpravy standardní licence.

„Zásadní konkurenční výhodou programu Nákupní software je to, že uživatel je majitelem licence programu, tudíž si určujete pravidla hry a není nijak vázán na provozovatele systému aukce a neplatí ani žádná procenta z uskutečněných či očekávaných úspor. Obvyklá úspora při prvním nasazení Nákupního softwaru křížem přes všechny komodity, včetně služeb, se přitom pohybuje v řádu 25 %,“ uvedl v tiskovém oznámení Pavel Knapp, obchodní a marketingový ředitel společnosti Animate.

Současní partneři

Partnery Animate pro distribuci řešení je O2, Spring, Prvá prenosová, J.K.R a Effectix. Technologickými partnery jsou kromě J.K.R také Microsoft a Bluepixel.

Více se o možnostech implementaci softwaru pro nákup do stávajícího ERP vašich klientů dozvíte na webu Animate.

Zdroj: J.K.R., Animate, ChannelWorldKomentáře