Ipswitch představil nový partnerský program WhatsUp Gold

Partnerství WhatsUp Gold společnosti Ipswitch, výrobce softwaru pro správu sítě, nabídne tři úrovně. Jaké požadavky na partnery klade a jaké slevy a výhody umožňuje získat?

Ipswitch představil nový partnerský program WhatsUp GoldIpswitch představil nový partnerský program WhatsUp GoldAbyste se mohli stát autorizovaným partnerem společnosti Ipswitch, je potřeba provézt registraci na novém portálu, vložit logo programu WhatsUp Gold na svůj web do portfolia a certifikovat alespoň jednoho obchodníka nebo technika.

Partneři na stříbrné úrovni musí navíc na svůj web umístit odkazy na demo a popis řešení, mít certifikovaného obchodníka i technika a ročně udělat alespoň dvě reklamní kampaně (e-mailová kampaň, on-line inzerce, veřejná prezentace).

Gold partneři Ipswitch musí kromě již zmíněných certifikací zrealizovat alespoň čtyři reklamní kampaně na podporu prodeje ročně a podávat měsíční report o získaných leadech a obchodních příležitostech.

Partnerský portál zapojeným resellerům poskytuje obchodní, marketingové a technické materiály,  studijní podklady pro certifikační testy, registraci obchodních případů s možností získání slevy 5 %  a porovnání s konkurenčními řešeními.

Přístup do nového partnerského portálu najdete na stránkách společnosti Ipswitch, kde zároveň můžete vyplnit přihlášku.

Zdroj: Annex NET

Úvodní foto: Ipswitch

Komentáře