Infor v ČR hlásí nárůst zaměstnanců a partnerů

Společnost Infor, poskytovatel podnikového softwaru, ohlásila, že od června 2011 zvýšila počet zaměstnanců v České republice o 55 %. Aktuálně spolupracuje s osmi partnery.

Infor v ČR hlásí nárůst zaměstnanců a partnerůInfor oznámil, že v posledním roce získal řadu nových zákazníků a zaznamenal nárůst svého portfolia distribučních partnerů.

Mezi osm současných partnerů patří: S&T, Gemma, OR Next, ITeuro, ePlicar, Tinit, Inseko a LLP.

Novými partnery se staly například firmy ePlicar (automobilový a strojírenský průmysl), nebo Tinit (projektového řízení, management consulting).

Jako nové zákazníky Infor uvádí například výrobní společnost Krnovské opravny a strojírny, výrobce motocyklů Blata (oba Infor SyteLine), automobilový subdodavatel Rompa CZ (Infor LN) či Wood & Company Financial Services (Infor ION BI). ERP řešení Infor se v ČR podle oznámení společností daří především v segmentech výroby a v potravinářském a nápojářském průmyslu. 

Společnost najímá především vývojáře mobilních aplikací, technické analytiky pro podporu ERP, business intelligence a finančních řešení, a dále pak personál v oblasti globální údržby.

Zaměřit na mobilitu se vyplatí

 Lubomír Karpecki, nezávislý analytik ze CIO Network, k oznámení dodal, že v ČR firmy stále více používají mobilní zařízení ke každodenní práci.

„Například podíl mobilních zařízení (tabletů, chytrých telefonů, čteček čárových kódů atd.) na všech koncových zařízeních využívaných v českém nápojářském průmyslu vzrostl v roce 2012 velmi dramaticky na 34 %, zatímco podíl notebooků dnes činí pouze 28 %,“ dodal Karpecky, který tak potvrdil správnost úsilí inovovat podnikový software při respektování trendů mobility.

Zdroj: Infor, ChannelWorld

 
Úvodní foto: © Sergey Nivens - Fotolia.com

Komentáře