Infor přebírá Easy RMS, chce posílit nabídku řešení pro pohostinství

Infor oznámil akvizici firmy Easy RMS, kterou chce upevnit svou pozici mezi poskytovateli komplexních aplikačních sad pro odvětví pohostinství. Čím se firma Easy RMS dosud zabývala a kde všude působila?Infor přebírá Easy RMS, chce posílit nabídku řešení pro pohostinství Společnost Infor, poskytovatel podnikového aplikačního softwaru, oznámila akvizici firmy Easy RMS, která působí na poli SaaS softwaru pro řízení příjmů pro podniky v odvětví pohostinství.

Akvizicí Easy RMS hodlá Infor rozšířit nabídku svých řešení Infor10 Hospitality pro řízení příjmů umožňující hotelům optimalizovat cenotvorbu pokojů pro maximalizaci obsazenosti a ziskovosti.

Společnost Easy RMS sídlí v Londýně. Působí však celkem v 61 zemích z amerického regionu, regionu EMEA a asijsko-pacifického regionu, kde celkově eviduje více než 1 200 zákazníků. Cena, kterou Infor za společnost Easy RMS zaplatil, nebyla zveřejněna.

Infor si slibuje, že akvizice společnosti Easy RMS upevní jeho pozici mezi poskytovateli komplexních aplikačních sad pro odvětví pohostinství začleněním „robustní funkcionality pro řízení příjmů s podporou procesů recepce, rezervace, úklidu, správy zařízení, řízení událostí, prodeje a marketingu, lidských zdrojů a dalších – dostupné jak v cloudu tak on-premise“, jak firma uvádí v tiskové zprávě.

Easy RMS je ideálním doplňkem systémů Infor a její cloudová si strategie skvěle rozumí s produktovou strategií Infor v odvětví pohostinství. Zákazníkům poskytne bohatá řešení, která pomáhají zjednodušit zavádění, řízení a náklady spojené se správou hotelových aktivit,“ uvedl za Infor ve zprávě pro média Stewart Applbaum, generální manažer pro oblast pohostinství. Dosavadní zákazníci společnosti Easy RMS budou moci využívat podpory Xtreme Support, kterou Infor poskytuje svým zákazníkům.

Zdroj: InforKomentáře